Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Великі платники Заходу сплатили 4,2 млрд гривень ЄСВ та 766,4 млн гривень ПДФО

опубліковано 13 жовтня 2021 о 14:03

У Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків підвели підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб за 9 місяців 2021 року.

За словами в.о. начальника управління Сергій Лисеюка, з початку року від великих платників, які перебувають на обліку Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, надійшло 4,2 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Традиційно, найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб.

Відтак, у січні-вересні 2021 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 466,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

З цієї суми 574,8 мільйона гривень (75% від загальних надходжень) – спрямовано до місцевих бюджетів Львівщини, а 191,6 мільйона гривень (25%) –  надійшло до державного бюджету.

За 9 місяців 2021 року Західним управлінням забезпечено приріст надходжень по податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 111,6 млн гривень або 17%.

Окрім того, упродовж вище зазначеного періоду підприємства, які перебувають на обліку у Західному управлінні, сплатили до державного бюджету 364,3 мільйона гривень військового збору.