Стартував Національний тиждень безбар’єрності в Україні, який цього року проводиться з 25 по 31 травня. Його мета - привернути увагу до створення доступного середовища, рівних можливостей та культури поваги й інклюзії для всіх людей.
Безбар’єрність - це коли кожна людина може:
-вільно пересуватись;
-навчатися;
-працювати;
-подорожувати;
-користуватись онлайн-послугами;
-впливати на життя громади та країни.
Безбар’єрність - це про зручність, повагу та врахування потреб кожного і кожної.
З основними поняттями та напрямами безбар’єрності можна ознайомитись за посиланням: https://tax.gov.ua/diyalnist-/bezbarernist/osnovni-ponyattya-ta-napryami-bezbarernosti/
Зазначимо, що Національний тиждень безбар’єрності відбувається в межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.