Західне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Працівники Західного міжрегіонального управління долучились до семінару щодо організації системи адаптації новопризначених працівників ДПС

опубліковано 30 липня 2021 о 14:40

Працівники сектору кадрового забезпечення та розвитку персоналу Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків взяли участь у семінарі на тему: «Єдиний підхід до організації та реалізації процесу системи адаптації новопризначених працівників ДПС».

Захід відбувається під керівництвом в.о. Голови Державної податкової служби України Євгена Олейнікова та за участі провідного експерта Програми Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM)  Олени Пилипенко, директора Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу ДПС Лариси Ящук  та ін.

У межах семінару порушать теми процесів взаємного ознайомлення, призвичаєння новопризначених державних службовців до змісту та умов діяльності.

Нагадаємо, що основною метою заходу є усвідомлення важливості ефективної системи адаптації, направленої на розвиток професійного потенціалу  новопризначеного працівника, його поступове пристосування.