Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року на потреби армії великі платники Заходу скерували 443  млн гривень

опубліковано 18 вересня 2023 о 13:14

Упродовж січня-серпня 2023 року підприємства, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету 443 мільйони гривень військового збору.

«Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими  платниками податків підбило підсумки роботи за вісім місяців. Ми щиро дякуємо великим платникам, які у цей непростий для усіх нас час продовжують сумлінно сплачувати податки та підтримувати економіку нашої країни», - наголосила  начальник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП Ірина Короткова.

Зазначимо, що  упродовж січня – липня 2023 року сума сплати військового збору склала 368 млн гривень. 

 «Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це вагомий внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні», - додала Ірина Короткова. 

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об'єктом оподаткування, відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку упродовж звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.